اگر در روزهای گرم تابستان قصد خارج شدن از منزل برای مدت طولانی را دارید بهتر است کلاه آفتابی مناسبی را بر اساس شکل صورت و جایی که به آن میروید انتخاب کنید تا هم ظاهر شیک تری داشته باشید و هم از آفتاب سوختگی جلوگیری کنید.

یک سایه بان وسیع را انتخاب کنید تا بهترین محافظت را به پوست شما بدهد.

اطمینان حاصل کنید که کلاه شما بیشتر صورتتان را پوشش ندهد بلکه قسمتی از آن پشت گردن شما را نیز از آفتاب سوختگی محافظت کند.

اگر یک چهره کشیده دارید، انتخاب یک کلاه دارای تاج کوتاه باعث میشود صورت شما کوچکتر دیده شود.

انتخاب یک کلاه تاج بلند برای یک چهره کوتاه (مثل یک چهره گرد یا مربع شکل) باعث میشود کشیده تر بتظر بیایید.

اگر چهره ظریفی دارید، یک کلاه واقعا بزرگ شما را در خود فرو میبرد، من شخصا فکر می کنم در این مواقع بعتر است کلاه های  لبه بلندتری را برای خود انتخاب کنید تا از آفتاب سوختگی جلوگیری کند.

یک رنگ را انتخاب کنید که با بسیاری از موارد ست میشود - یک کلاه با رنگ خنثی یا طبیعی یک گزینه عالی است زیرا با همه چیز براحتی ترکیب می شود.

سایر نکاتی که برای انتخاب کلاه مناسب ضروری است:

اگر کلاه های تنگ و چسبان استفاده میکنید حتما آن ها را تا بالای ابروهایتان پایین بکشید تا بلندی پیشانی شما را پوشش دهد. و این انتخاب مانند یک جادو صورت شما را کوچکتر و جذابتر نشان می دهد.

کلاه لبه دار

لبه های بزرگ کلاه های نمدی مردانه منحنی های عمودی چهره شما را می پوشاند.

انتخاب کلاه برای صورت های قلبی شکل: با یک کلاه متوسط لبه دار شروع کنید، مانند کلاه های نمدی با لبه های متوسط، کلاه های قایقی، کلاه های تنگ و چسبان زنانه، کلاه شلپو، عرقچین، یا یک کلاه گرد و نرم پشمی.

این ها انتخاب های خوبی هستند! این نوع کلاه ها عرض پیشانی شما را متعادلتر می کند.

اگر کلاه شیب داری را انتخاب کنید که روی صورت شما بنشیند کلیت چهره شما را باریکتر نشلن می دهد و توجه ها را به چشمان شما جلب می کند. در واقع هر مدل کلاهی برای شما مناسب است بجز آنهایی که لبه های بزرگی دارند.

از مدلهایی که چهره را برجسته میکنند اجتناب کنید. لبه های بزرگ کلاه باعث برجسته تر کردن پیشانی شما و باریکتر نشان دادن چانه شما میشود که این اصلا متناسب نیست.

انتخاب کلاه برای چهره های مربعی: از اشکال دایره ای شکل در کلاه ها استفاده کنید. چهره مشخص و متقارن شما نیاز به خصوصیات منحنی شکل دارد تا لبه های صورت را تسکین دهد. تاج های گرد و لبه ها این ترفند را انجام میدهند. یک چهره جعبه مانند را هموارسازی کنید و تصویری از گردی و ارتفاع بیشتر بوجود آورید.

یک کلاه آفتابی، یک کلاه کابوی، یک کلاه شاپو، کلاه تنگ و چسبان یا کلاه کوچک بی لبه زنانه انتخاب کنید.

منبع: https://shopila.com/ir/clothing/accessories/hats-caps


تگ ها: خرید کلاه تابستانی مردانه فروش اینترنتی کلاه مردانه خرید کلاه کپ ساده کلاه آفتابی دخترانه کلاه آفتابی پسرانه خرید کلاه اسپرت